Z uwagi na dużą ilość transakcji kupna wspieranych kredytami hipotecznymi, współpracujemy z doradcą kredytowym Oferty banków są różne i co jakiś czas się zmieniają, przyciągając w danym momencie lepszą marżą, niższym oprocentowaniem czy brakiem prowizji za udzielenie kredytu. Nasz doradca przedstawi aktualne oferty z ponad 30 banków, oraz może dokonać analizy porównawczej banku proponowanego przez klienta.


Nasz doradca wykona dla Państwa szereg czynności pomocnych w uzyskaniu kredytu:

- oceni i obliczy zdolność kredytową, czyli możliwości kredytowe, - porówna ofertę w ponad 30 bankach i pomoże wybrać bank optymalny, - wybierze najtańszy kredyt, - wynegocjuje najlepsze warunki kredytowe, - przygotuje najlepszą dla Państwa ofertę kredytową, - przedstawi symulacje miesięcznych rat, - przygotuje dokumenty i wypełni formularze bankowe, - przeprowadzi przez cały proces uzyskiwania kredytu, - możliwość spotkania w naszym biurze lub u klienta. Ciekawa propozycja kredytu dla młodych osób.


Program „Mieszkanie dla Młodych” jest dedykowane osobom poniżej 35 roku życia, które nie posiadały do tej pory prawa do nieruchomości mieszkalnej, a kupowane mieszkanie czy dom spełnia kryteria wielkości i max. ceny za metr kwadratowy. Można zakupić dom/mieszkanie na rynku pierwotnym lub wtórnym. Rodziny bez dzieci lub osoby samotne mogą liczyć na 10% wkładu z budżetu Państwa, a rodziny z dziećmi nawet 15%.