Od roku 2009 prowadzimy również obok pośrednictwa w obrocie nieruchomościami także działalność deweloperską i remontowo-budowlaną.

Budując domy jednorodzinne lub apartamentowce opieramy się na współpracy z firmami budowlanymi posiadających duże doświadczenie w realizacji wielu inwestycji mieszkaniowych na naszym terenie. Oferujemy również Państwu kompleksową usługę budowy domu jednorodzinnego na wybranej działce, wg indywidualnego lub gotowego projektu w stanie deweloperskim lub pod klucz.

W ramach prowadzonej usługi budowlanej zapewniamy wszystkie niezbędne wysokiej jakości materiały budowlane po atrakcyjnych cenach, wynegocjowanych z hurtownią.


1. Inwestycje zrealizowane, to m. in. zespół 3 budynków w zabudowie bliźniaczej, łącznie 18 apartamentów położonych w Ustroniu, przy ul. Solidarności 17-21A.

 

2. Budowa 8 domów jednorodzinnych w Ustroniu, przy ul. Tartacznej. Inwestycja położona jest w bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum miasta oraz w niedalekiej odległości od drogi szybkiego ruchu.

 


3. Następna inwestycja to budowa 6 budynków w zabudowie szeregowej ( 18 apartamentów) w Ustroniu, przy ul. Szpitalnej w dzielnicy uzdrowiskowej – Zawodzie.